Prodej a montáž robotických sekaček

Na začátku letošního roku /2020/ jsme spustily nový e-shop na robotické sakačky a náhradní díly a doplňky k ni. Nabízíme robotické sekačky Gardena. E-shop najdete na adrese www.smart-zahrady.cz Poradenství, montáž, servis robotických sekaček

Nejsme jenom překupníci robotických sekaček, ale nabízíme k nim také kompletní servis.

Pokud potřebujete poradit s typem robotické sekačky podle velikosti a členitosti zahrady / sekané plochy/ přijedeme k vám a doporučíme optimální typ sekačky. Popřípadě i upřesníme a domluvíme možnost montáže a nastavení robotické sekačky na vaší zahradě. Zajistíme pro vás záruční i pozáruční servis a údržbu. Jako bonusovou službu nabízíme našim zákazníkům zimní uskladnění a posezonní servis vaší robotické sekačky v naší firmě. 

Vyberte si v našem e-shopu robotické sekačky 


Robotické sekačky GardenaNovinkou pro rok 2018 jsou SMART robotické sekačky řízené pomocí mobilní aplikace ve Vaše telefonu nebo tabletu. 


Inovativní robotická sekačka Gardena seče sama, zatímco Vy relaxujete a užíváte si volného času či pracujete na jiných věcech. Díky jejímu volnému a přirozenému pohybu poseká travnatou plochu až o rozloze 1 300 m2. Seká efektivně, spolehlivě a bez vyjetých kolejí. Výsledkem je perfektní udržovaný trávník.

Pokud je za potřebí, robotická sekačka Gardena se sama nabije v nabíjecí stanici. Sekačky jsou napájeny výkonnými lithium-iontovými bateriemi, které vyžadují malou péči a zajišťují spolehlivý a energeticky úsporný provoz. Pracují velmi tiše a bez emisí.


Položením ohraničujícího vodiče se vytyčí plocha, na které bude sekačka pracovat. Právě díky ohraničujícímu vodiči a také citlivým senzorům se sekačka dokáže vyhnout veškerým kolizím s osobami či zvířaty. Na sekačce jsou také senzory náklonu, zvednutí a také velká vzdálenost mezi tělem sekačky a žacími břity. Pokud je třeba sekačka zvednuta, kotouč se okamžitě zastaví, tím je zabráněno jakémukoli zranění.

Opakovaně seká konečky trávy ostrými břity, ústřižky trávy poté zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo (mulčovací princip). Výšku sekání lze jednoduše nastavit od 2 do 6 cm. Sekačka zvládá stoupání až 35 %.

Programování je jednoduché a rychlé. Různé časy sečení lze nastavit pomocí panelu či displeje. Po naprogramování začne sekačka pracovat sama dle nastaveného časového intervalu a za každého počasí.

Robotická sekačka Gardena je flexibilní, vhodná téměř pro každý typ zahrady, stejně jako pro vedlejší plochy.


SMART ROBOTICKÉ SEKAČKY
SILENO a SILENO+ jsou plně automatizované robotické sekačky určené pro rovnoměrné sečeníJejich výkon a funkce jsou shodné s non-smart verzemi SILENO a SILENO+ a navíc zahrnují i smart systém GARDENA. Spuštění nebo zastavení sekačky je možné pomocí smart aplikace odkudkoliv na světě.Doba sečení je naprogramována smart aplikací GARDENA. Časové plány se ukládají přímo do robotické sekačky. Díky tomu nemusí být sekačka neustále připojená se systémem gateway – to šetří energii a v případě, že spojení s gateway selže, tak robotická sekačka dokončí další úkony podle svého plánu plánu.V aplikaci GARDENA lze zobrazit stav sekačky, např. „aktivní“ či „zaparkovaná“.


Aktuální ceník robotických sekaček najdete na stránkách www.artexpolna.cz


 


Robotická sekačka je dodávána s veškerým příslušenstvím

Pokud dojde ke krádeži sekačky do jednoho roku od zakoupení, dostanete od firmy Gardena sekačku novou pouze za 1 000 Kč.


Také nabízíme možnost uskladnění sekačky na zimu v naší firmě, včetně sezónního servisu.


 Podrobnější informace Vám poskytne Michal Štěpánek,

tel.: 725 864 111, email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pro objednávky platí stejné kontakty.